אני מאשרת קבלת דיוור מדי פעם
inject1
 
dr-ron
faq-link
bfore-after-link
p-yeutz

טיפולים אסתטיים והזרקות

בוטוקס

בוטוקס הוא, למעשה, שמו המסחרי של רעלן הבוטוליניום.
כיום מוכר בוטוקס או יותר נכון, הטיפול באמצעותו באופן בו החומר המוזרק לאזורי הקמטים, קרי: סביב העיניים, המצח והצוואר מטשטש אותם או מעלים אותם במידת האפשר.

להמשך………

קוסמטיקה רפואית

תחזוקה שוטפת של עור הפנים על ידי שימוש בחומרים איכותיים המותאמים במיוחד לסוג העור, מסייעים בשמירה על עור פנייך, בשיפור במרקם עורך והתוצאות נראות לעין.

טיפולים קוסמטיים נכונים אף מסייעים לעור הפנים בהכנה לפני ניתוח או בשיקומו לאחר הניתוח.

על כן, בין מגוון הניתוחים והטיפולים האסתטיים שבמרכז הרפואי,  אנו משלבים טיפולים קוסמטיים הניתנים על ידי קוסמטיקאי מומחה.  להמשך…..

חומרי מילוי

בקרוב

טיפולי לייזר מתקדמים

במרכז הרפואי פולג, אנו משתמשים בטכנולוגיה חדשנית לחידוש והצערת העור, שיפור גוון העור, טשטוש צלקות אקנה וטיפול בפיגמנטציה.

סוד הטיפול המוצלח הנו שילוב נכון בין סוגי מכשור שונים ושילוב טיפולים המתאימים באופן אישי לכל מטופלת.

טיפול בפיגמנטציה

טכנולוגית IPL הנה טכנולוגיה המתאימה באופן מיוחד לבעיות הקשורות בפיגמנטציה בעיקר באזור הפנים, הצוואר וכפות הידיים. כמו כן, יעילה מאוד לטיפול בבעיית נימים בפנים.

הטכנולוגיה החדשנית בה אנו משתמשים מבטיחה טיפול בכל סוג ובכל מצב עור, זאת כתוצאה ממגוון רחב מאוד של מבנה הפולסים שתוכנן לבטיחות מירבית ולטיפול אינדיבידואלי בהתאם לפרמטרים אישיים.

מיצוק העור – Skin Tightening

ידית הפועלת באמצעות טכנולוגיית RF מתקדמת ומטפלת במיצוק העור.

ייחודיות ידית ה ST הנה ביעילותו היוצאת דופן המתקבלת בשל תוספת של פטנט בידית. בבסיס הפטנט טכנולוגית COR  המאפשר לבדל בי שכבות העור ולטפל באופן יעיל בכל שכבה על פי פרמטרים אינדיבידואלים כגון: סוג העור, עובי העור, גיל הטופלת ומיקום הטיפול . זאת בניגוד לטיפול כללי בעור שהיה מקובל עד לא מזמן ועדיין קיים. חידוש זה יוצר התמקדות של אנרגיה במקומות הנדרשים ועל כן, יעילות טיפול גבוהה הרבה יותר.

 

טיפול בצלקות, במרקם העור ובקמטוטים

טיפול המתבצע באמצעות ידית FR ( FRUCTIONAL ) . זוהי ידית אבלטיבית הנותנת מענה לבעיות כגון צלקות אקנה, צלקות חבלה או צלקות ניתוחיות. כמו כן מטפלת גם בקמטוטים בעור הפנים ובשיפור מרקם העור.

ייחודיות הידית:

- ידית קרה אשר בניגוד לטיפולים שונים, אינה גורמת לכוויות

 - וואקום בידית היוצר דיוק מירבי בטיפול

- "Smart hit" – פטנט המאפשר חימום מדויק יותר של אזור הטיפול