אני מאשרת קבלת דיוור מדי פעם
belly1
 
dr-ron
faq-link
bfore-after-link
p-yeutz

מתיחת בטן

מתיחת בטן – כללי:

מטרת הניתוח היא שיפור מראה הבטן והמותניים והחזרת המראה הצעיר והספורטיבי לחלק זה של הגוף. הבחירה בניתוח מתיחת בטן מבוצעת לאחר שדרכים פשוטות יותר כמו ירידה במשקל ופעילות גופנית אינן מצליחות לשפר את מראה הבטן.
מטרת ניתוח מתיחת בטן היא סילוק עודפי העור הנוצרים עקב תהליכים כמו: הריונות או ירידה משמעותית במשקל ועור אשר איבד את האלסטיות שלו ומתאפיין במרקם "מקומט" עם סימני מתיחה מרובים כפי שקורה לעיתים לאחר הריונות. מטרה נוספת היא הידוק שרירי בטן רפויים שהגיעו למצבם בהשפעת הריונות או שינויים קיצוניים במשקל.
מתיחת-בטן-מלאהבניתוח מתיחת בטן אנו מעצבים את הבטן התחתונה, העליונה ואת המותניים כך שפרופורציות הגוף נשמרות. אנו כורתים את עודפי העור, מהדקים את שרירי הבטן ומבצעים שאיבת שומן לאזורים הסמוכים לניתוח.
ניתן לשלב ניתוח מתיחת בטן עם שאיבת שומן בבטן, בגב, בירכיים, ובאותם מקרים של מטופלים שירדו במשקלם באופן משמעותי וקיימים עודפי עור גם בעכוזים ובגב ניתן לבצע כריתת עודפי עור ועיצוב בניתוח משולב בבטן, במותניים ובגב.
ניתוח מתיחת בטן הינו פרוצדורה לעיצוב הגוף. יש לשלב ניתוח זה עם שינוי בהרגלי תזונה, התחלת פעילות גופנית וביצוע עיסויים לימפטיים. טיפולים וייעוצים אלו ניתנים על ידנו לפני או אחרי הניתוח. אנו רואים חשיבות רבה בשילוב טיפולים, זה להבטחת שביעות רצון מהתוצאה ולשימורה לאורך זמן.
מתיחת בטן – ייעוץ לפני הניתוח:
ככלל אנו מקפידים על קיום מספר ייעוצים לפני הניתוח, כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.
בייעוצים אלו המנותחת תתאר את רצונותיה השונים. המנתח יבדוק את מבנה הבטן, החזה, המותניים והירכיים, יעריך את מרקם העור ולבסוף יתאר את הניתוח המתוכנן והטיפולים המשלימים.
בייעוצים יפורטו שלבי הניתוח, ההחלמה והסיבוכים האפשריים.
בייעוץ האחרון שלפני ניתוח מתיחת בטן נבדקות הבדיקות הרפואיות המתאימות, נעשים צילומים וניתנות ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.
אנו ממליצים לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה על- מנת להתרשם מתוצאות ניתוח מתיחת בטן ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.
מתיחת בטן – הניתוח:
הניתוח מבוצע בבית חולים, בחדר ניתוח, בהרדמה כללית ואורך 2-3 שעות.
ניתוח מתיחת בטן כולל שאיבת שומן מאזורים הסמוכים לבטן התחתונה, כריתת עודפי עור בבטן התחתונה עד לגובה הטבור, הידוק שרירי הבטן, עיצוב הטבור וסגירת החתך. הצלקת הנותרת ממוקמת בקו שיער הערווה ואורכה תלוי בכמות עודפי העור בבטן. קיימים מקרים בהם עודף העור קטן יחסית וניתן להסתפק בחתך קצר יותר ובצלקת קצרה יחסית בבטן התחתונה.
הצלקת הניתוחית ממוקמת תמיד בקו השיער כך שניתן להסתירה ע"י תחתונים  ובגדי ים מתאימים.
מתיחת בטן – לאחר הניתוח:
המנותחת שוהה בחדר מנוחה בלילה שלאחר ניתוח מתיחת בטן ומשתחררת לביתה למחרת עם נקזים. נקזים אלו מנקזים נוזלים המצטברים באזור הניתוח ומוסרים בדרך כלל לאחר כ-4 ימים.
תקופת ההחלמה נמשכת כשבוע במהלכו מוצאים הנקזים, הנפיחות שלאחר הניתוח יורדת והמנותחת שבה אט – אט למסלול חייה. הכאב שלאחר הניתוח מגביל את פעילות המנותחת במידת מה בימים הראשונים אך לאחר 5-7 ימים משתפר וחולף. ניתן לחזור לפעילות ספורטיבית לאחר 3-4 שבועות. במשך כל החודש הראשון המנותחות נעזרות במחוך למניעת הצטברות נוזלים ולשיפור התוצאה הסופית.
מיום הניתוח אנו מקפידים על ביקורות תכופות וקשר טלפוני יום – יומי עם המנותחת.
קיימות דרכים רבות לעיצוב הגוף. חשוב למצות את האפשרויות הקיימות כמו תזונה נכונה ופעילות גופנית עוד לפני השלב הניתוחי. לאחר שמוצו האפשרויות הללו הרי שניתוח מתיחת בטן הוא בדרך כלל הפתרון היחידי לסילוק עודפי העור והשומן. התוצאה המתקבלת היא שיפור דרמטי במראה הבטן תוך קבלת מראה צעיר וספורטיבי באזור זה של הגוף.