אודות

ד"ר רון טנצר

ד"ר רון טנצר- מרכז פולג לכירורגיה פלסטית

מרפאתנו היא מרכז לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בה אנו מציעים מגוון טיפולים רחב בניצוחו של ד"ר רון טנצר ובעזרתו של צוות מקצועי המקפיד על יחס אישי וחם לכל מטופל ומטופלת.

ד"ר רון טנצר
יליד ישראל, 1960, בוגר הפקולטה לרפואה בתל-אביב.
התמחה בכירורגיה כללית במחלקה לכירורגיה א' בבית חולים מאיר  ובכירורגיה פלסטית במחלקה לכירורגיה פלסטית ויחידת הכוויות בבית החולים בלינסון.
בנוסף, השתלם במשך שנה בניתוחים פלסטיים ואסתטיים בבתי-חולים מובילים בגרמניה ובהולנד.

ד"ר טנצר הינו רופא מנתח מומחה לכירורגיה פלסטית מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות הרפואית בישראל ומשרד הבריאות וחבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. 
השתלם וניתח עם טובי המומחים בארץ ובעולם בתחומים השונים של הכירורגיה האסתטית וניצב בקדמת הכירורגיה הפלסטית בישראל עם ניסיון של אלפי ניתוחים פלסטיים במקצוענות בלתי מתפשרת ותוך הקפדה יתרה על על אדיבות וליווי אישי של מטופליו לאורך השנים.
בנוסף, משמש כיועץ לכירורגיה פלסטית בקופת-חולים "מכבי", במסגרת עבודה זו מבצע ד"ר טנצר בדיקות וניתוחים בתחומי הכירורגיה הפלסטית במרפאתו ובבתי-החולים של הקופה.

המרכז

במרכז הרפואי פולג קיימים חדרי פעולות נוחים וחדר ניתוח אמבולטורי חדיש וייחודי המאפשר לנו לבצע חלק מהטיפולים במרפאה עצמה.
חדר הניתוח מאושר על ידי משרד הבריאות, ובו צוות הכולל רופא מרדים ואחיות חדר ניתוח מהשורה הראשונה, הנעזר בציוד ניתוחי ומעבדתי משוכלל ומתקדם ולצידו חדר התאוששות מרווח ונעים.

אנו מקפידים להשתמש בטכניקות הניתוחיות וטיפוליות המתקדמות, היעילות והבטוחות ביותר תוך שימוש בחומרים הנבחרים בקפידה לאחר שנמצאו יעילים ובטוחים.

ייעוץ אישי ומקצועי

לעיתים קרובות ניתוח פלסטי איננו התשובה היחידה. בשל סיבה זו אנו מציעים במרפאה מגוון טיפולים רב, ניתוחיים ולא ניתוחיים המיועדים כולם לשיפור ולמתן תשובה לרצונותיה של המטופלת בשילוב עם ניתוח ולעיתים במקומו. כבר בפגישות הייעוץ הראשונות יוכנסו אנשי המקצוע להשלמת הייעוץ ולליווי אישי של המטופלת.

אנו מקפידים על יעוץ אישי ומקצועי הניתן על-ידי ד"ר טנצר בעצמו, ועל ליווי אישי וחם הניתן על-ידי יועצות מקצועיות. צוות זה מלווה את המטופלים מזמן הייעוץ הראשוני, ההכנות לניתוח, הניתוח והשהייה בבית-החולים וגם בביקורות במרפאה לאחר הניתוח.
אנו מאמינים שהרמה המקצועית הגבוהה בשילוב היחס האישי נותנים מענה אמיתי לכל אישה הפונה למרפאתנו.

נשמח מאוד לעמוד לשרותכם.

Scroll to Top
גלילה למעלה
× לתיאום פגישת ייעוץ