אני מאשרת קבלת דיוור מדי פעם
 
dr-ron
faq-link
bfore-after-link
p-yeutz

בוטוקס

הזרקות-1בוטוקס הוא, למעשה, שמו המסחרי של רעלן הבוטוליניום.

כיום מוכר בוטוקס או יותר נכון, הטיפול באמצעותו באופן בו החומר המוזרק לאזורי הקמטים, קרי: סביב העיניים, המצח והצוואר מטשטש אותם או מעלים אותם במידת האפשר.

בוטוקס המוזרק לפנים פועל על קמטי ההבעה בפנים הידועים גם כ"קמטים דינמיים". קמטים אלו נוצרים במהלך שנים על ידי הבעות פנים החוזרות על עצמן מידי יום כגון: חיוך, הבעת זעם או תמיהה, פעולה של כעס, ריכוז או חשיבה.בוטוקס המוזרק לפנים פועל על קמטי ההבעה בפנים הידועים גם כ"קמטים דינמיים". קמטים אלו נוצרים במהלך שנים על ידי הבעות פנים החוזרות על עצמן מידי יום כגון: חיוך, הבעת זעם או תמיהה, פעולה של כעס, ריכוז או חשיבה.

הזרקת בוטוקס חוסמת שדרים עצביים ועל ידי כך משתקת באופן זמני את השרירים היוצרים את הקמטים – פעולה זו מקנה לעור מראה חלק וצעיר יותר.

הזרקות-2

למרות הטווח הקצר יחסית של השפעת הזרקת בוטוקס על מראה הפנים, אנשים רבים מעדיפים אפשרות זו על גבי ניתוחים פלסטיים.

האפשרות הפחות חודרנית של הזרקת בוטוקס נתפסת כיום כהליך עם סיכון נמוך יחסית אשר אינו משאיר צלקות ומשיג תוצאות מיידיות.

עד כה, לא נמצאו מחקרים חד משמעיים המציגים את החומר בוטוקס כחומר המסכן את הבריאות. יש לציין, כי חומר זה נמצא בשימוש כבר משנות ה – 70 לצרכים רפואיים ומאוחר יותר גם קוסמטיים ומביא לתוצאות משביעות רצון הן מצד המשתמשים והן מצד המנתחים הפלאסטיים.

הזרקות-3בוטוקס הוא חומר חיצוני אשר מוזרק לגופנו ולא נוצר מחדש בצורה טבעית כחלק מהתהליכים של גופנו. השפעתו היא זמנית, בדרך כלל לתקופה של שלושה עד חמישה חודשים. מחקרים אף מראים כי טיפול באמצעות בוטוקס יעיל מאוד גם בהקלה על מיגרנות, הפחתת הזעת יתר ומניעת ספאזם שרירי סביב העיניים, הצוואר ובמקומות אחרים.

משך טיפול הזרקת בוטוקס הוא כ-10 דקות, ללא הרדמה ומתבצע במרפאת הרופא, כאשר המטופל משוחרר לביתו מיד עם תם הטיפול.

הזרקות-4