אני מאשרת קבלת דיוור מדי פעם
chest1
 
dr-ron
faq-link
bfore-after-link
p-yeutz

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה – כללי:

ניתוח הגדלת חזה מיועד להגדלת חזה קטן, לתוספת נפח לחלקו העליון של חזה מרוקן, לעיצוב שדיים לא סימטריים ולשיפור פרופורציות בגוף במקרים המתאימים.
2-small
הנשים המתאימות לניתוח זה הן נשים מעל לגיל 17-18 החפצות בשינוי הנ"ל.
במרפאתנו נותחו עד היום נשים בטווח גילאים רחב- מנשים צעירות ועד מבוגרות ושביעות הרצון מניתוח זה גבוהה במיוחד.
מעבר לניתוחי הגדלת חזה סטנדרטים המאופיינים בניתוח המבוצע לנשים בעלות חזה קטן, סימטרי ובעל צורה " רגילה " קיימים מצבים מיוחדים בהם אנו מבצעים הגדלת חזה לשדיים בעלי צורה מיוחדת: בשדיים לא סימטריים קיים שוני בגודל, בצורה ועיתים גם בגובה הפטמה בין שד ימין לשמאל. בשדיים צינוריים (טובולרים) קיים מבנה שד מולד שונה המתאפיין בבסיס צר ועטרה מוארכת ורחבה. בתיקון מצבים אלו אנו עושים שימוש בשתל סיליקון אך הניתוחים מורכבים וארוכים מעט יותר. בבדיקות שלפני ניתוח הגדלת חזה המנתח מזהה מצבים אלו, מסביר את מורכבותם ומציע את תכנית הניתוח המועדפת.
ניתוח הגדלת חזה – ייעוץ לפני הניתוח:
ככלל אנו מקפידים על קיום מספר ייעוצים לפני הניתוח, כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.
בניתוח הגדלת חזה יש חשיבות מיוחדת להבנה בין המנתח למנותחת. המנתח חייב להסביר היטב את שלבי הניתוח ואת התוצאה שתתקבל. המנותחת מצידה צריכה להסביר בצורה הברורה ביותר מהם רצונותיה ומה צורת החזה עליו היא "חולמת".
בייעוץ לפני הניתוח יסביר המנתח את שלבי הניתוח.
מקומות החתך האפשריים בניתוח הגדלה-קטן- היכן מיקום החתך
- היכן ימוקם השתל (מעל השריר, מתחת לשריר, שילוב)
- סוגי השתלים האפשריים (פרופיל נמוך, פרופיל גבוה, שתל אנטומי)
- גודל השתל המומלץ – נקודה זו תפורט בהמשך
- סיבוכי הניתוח האפשריים
- מהלך ההתאוששות והביקורות שלאחר הניתוח .
במרפאתנו מקדישים תשומת לב רבה לבחירת גודל השתל. בייעוצים יוסבר למטופלת היתרונות והחסרונות שבשתלים בגדלים השונים ובצורות השונות והמטופלת תשאל כמובן לרצונה.
בהמשך הייעוץ יבדוק המנתח את המטופלת מול מראה. בבדיקה תוקדש תשומת לב למראה השד, איכות העור, מבנה בית החזה, כמות רקמת השד ואופייה ותערכנה מדידות מדויקות לרוחבו וגובהו של השד.
בהמשך, מול המראה, תיערך הדמיה של גודל השד האפשרי בעזרת שתלים מיוחדים המדמים את גודל החזה לאחר הניתוח. בעזרת הדמיה זו וההסברים שניתנו יוכלו המנתח והמטופלת יחדיו לבחור את גודל השתלים המיועדים לניתוח הגדלת החזה.
בייעוץ האחרון שלפני הניתוח נבדקות הבדיקות הרפואיות המתאימות, נעשים צילומים וניתנות ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.
אנו ממליצים לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה על- מנת להתרשם מתוצאות ניתוח הגדלת חזה ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.
ניתוח הגדלת חזה – הניתוח:
ניתוח הגדלת חזה מבוצע בחדר ניתוח, בהרדמה כללית ואורך כשעה.
במהלך הניתוח מוחדרים שתלי הסיליקון למקומם מעל או מתחת לשריר דרך חתך המבוצע בקפל התת שדי או לחילופין בחלק התחתון של העטרה או בבית השחי. בסיום הניתוח נחבש האזור המנותח והמנותחת מועברת לחדרי מנוחה. לאחר כ-6 שעות תוכל המנותחת להשתחרר לביתה.
ניתוח הגדלת חזה – לאחר הניתוח:
תקופת ההחלמה מתאפיינת בכאב המאופיין כגודש לאחר לידה. הכאב הינו סובייקטיבי- ישנן נשים הסובלות ממנו מספר ימים (כ-4 ימים) וישנן נשים העוברות ניתוח הגדלת חזה כמעט ללא מחושים. כך או כך המנותחת חוזרת לפעילות יום-יומית, לא מאומצת כבר למחרת הניתוח.
בהמשך תגיע המנותחת לביקורות תכופות בהן נבדק אזור הניתוח וניתנת תשובה לכל בעיה או שאלה.
ניתוח הגדלת חזה הוא מהניתוחים הפופולאריים ביותר במרפאתנו. התוצאות המתקבלות משפרות באופן ניכר את דימוי הגוף והרגשתן של המנותחות המביעות שביעות רצון גבוהה מניתוח זה.