אני מאשרת קבלת דיוור מדי פעם
belly1
 
dr-ron
faq-link
bfore-after-link
p-yeutz

שאיבת שומן

שאיבת שומן – כללי:

שאיבת שומן הינה תהליך ניתוחי שמטרתו עיצוב הגוף על ידי הסרת שומן תת עורי מאזורים נבחרים בגוף.

שאיבת שומן איננה תחליף לדיאטה או לפעילות גופנית, אלה פעילות משלימה שנועדה לטפל באותם אזורים בגוף שאינם מושפעים מדיאטה ומפעילות גופנית. לכן רצוי לשלב בין כל האמצעים שהוזכרו על מנת להגיע לתוצאה הרצויה ולשמור עליה לאורך שנים.

שאיבת-שומןבניתוח שאיבת שומן אנו מסירים שומן תת עורי. העור שמעל, בתהליך שאורך מספר חודשים "מתכווץ" ומתאים עצמו למבנה הגוף החדש כך שהיקף האיבר המטופל קטן.( "הצרת היקפים" ).

ניתן לבצע שאיבת שומן כמעט בכל איבר בגוף – כל איבר במגבלותיו.

התנאי לתוצאה טובה לאחר הפעולה הוא עור גמיש ואלסטי שיוכל להסתגל למבנה הרקמות שלאחר השאיבה. כך למשל ניתן לשאוב שומן מהבטן, הגב, המותניים, הירכיים, הזרועות, הצוואר והשדיים.

ניתן לשלב שאיבת שומן כמעט עם כל ניתוח אחר בכירורגיה אסתטית – כמובן במגבלות הניתוח עצמו.

שאיבת שומן איננה תחליף לדיאטה – אנו מגבילים את עצמנו בשל סיבות רפואיות בכמות השומן הנשאב כך שהמועמדת האידיאלית לפעולה זו היא אישה במשקל תקין, שלה אזורים בעלי עודף שומן שאינם מגיבים לדיאטה או לפעילות גופנית.

כיום נמצאות מספר שיטות נוספות לשאיבת שומן בנוסף לשיטה הקלאסית – על ידי מכשיר לייזר ובעזרת גלי קול. יעילות השיטות הנ"ל נמצאת בבדיקה וניתן יהיה להעריך את יעילותן בעתיד הקרוב.

שאיבת שומן - ייעוץ לפני הניתוח: 

ככלל אנו מקפידים על קיום מספר ייעוצים לפני הניתוח, כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.

שאיבת-שומן-תחתבייעוצים אלו המנותחת תתאר את רצונותיה השונים. המנתח יבדוק את האזורים הרלוונטיים, יעריך את עודף השומן הקיים, יעריך את מרקם העור ולבסוף יתאר את הניתוח המתוכנן, שלביו, הסיבוכים האפשריים ושילוב הטיפולים המשלימים לניתוח כמו ייעוץ תזונאית, תחילת פעילות גופנית ועיסוי לימפטי מתאים.

בייעוץ האחרון שלפני ניתוח שאיבת שומן נבדקות הבדיקות הרפואיות המתאימות, נעשים צילומים וניתנות ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.
אנו ממליצים לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה על- מנת להתרשם מתוצאות ניתוח שאיבת שומן ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.
שאיבת שומן - הניתוח:
ניתוח שאיבת שומן מבוצע בבית חולים, בחדר ניתוח.
צורת ההרדמה – מקומית או כללית תלויה בהיקף הניתוח המתוכנן. כאשר האזור המתוכנן  קטן ניתן לבצע את הפעולה בהרדמה מקומית. כאשר מתוכננת שאיבת שומן גדולה במספר אזורים בגוף – יש לבצע זאת, בדרך כלל, בהרדמה כללית.
משך הניתוח תלוי גם הוא בכמות השומן שנשאבת ובמספר אזורי הגוף המטופלים. בדרך כלל ניתוח זה אורך כשעה עד שעה וחצי בשאיבות שומן גדולות.
בניתוח שאיבת שומן נעשים חתכים זעירים באזורי השאיבה דרכם מוחדרת צינורית דקה המחוברת למכשיר השאיבה. ע"י תנועות הצינורית נשאב השומן התת עורי אל מחוץ לגוף.
בסיום הניתוח מולבש מחוך גמיש המותאם לאזור המטופל והמנותחת מועברת לחדר התאוששות.
שאיבת שומן - לאחר הניתוח:
האזורים המטופלים בניתוח מולבשים במחוך מתאים, אותו יש ללבוש במשך 4 שבועות (כמובן שניתן להסירו לפרקים). ההחלטה האם המנותחת תשהה למשך הלילה בבית החולים תלויה בהיקף הניתוח.
תקופת ההחלמה נמשכת מספר ימים במהלכם הנפיחות שלאחר הניתוח יורדת, שטפי הדם משתפרים והמנותחת שבה אט – אט למסלול חייה. תקופה זו איננה מאופיינת בכאב ובדרך כלל לאחר כיומיים ניתן לחזור לפעילות מלאה. לפעילות ספורטיבית מלאה ניתן לחזור לאחר כ- 3 שבועות.
את התוצאות הסופיות ניתן להעריך לאחר כ-3 חודשים מיום הניתוח.
שאיבת שומן הינה פעולה אסתטית פופולארית ביותר. בשילוב נכון עם דיאטה ופעילות גופנית ניתן לקבל תוצאות יפות לשביעות רצון המנותחת. עובדה זו הופכת את שאיבת השומן לאחד הניתוחים השכיחים ביותר במרפאה.