הקטנת חזה

ניתוחי חזה

ניתוח הקטנת חזה מיועד להקטין שדיים גדולים, למקם את הפטמה והעטרה במיקום גבוה יותר ולתקן אסימטריה בין השדיים.
שדיים גדולים מדי גורמים לסבל גופני ונפשי ולהפרעה בפעילות היום-יומית. הסבל הגופני מתבטא בכאבי צוואר וגב, אודם ופטרת מתחת לשד ולשקעים בכתפיים הנגרמים מלחץ כתפיות החזייה.
הסבל הנפשי קשור במגבלות על הפעילות היום-יומית. הפרעה בפעילות ספורטיבית, מגבלות בבחירת לבוש. הערות מעליבות ברחוב וקושי בנשיאת משקל השדיים בחיי היום-יום.
ניתוח הקטנת חזה אפשרי לכל אישה החפצה בהקטנת החזה ובהרמתו מגיל 17-18 ולעיתים בנסיבות מיוחדות גם מוקדם יותר. בניתוח מורמת הפטמה למיקום גבוה יותר ומורחקים עודפי עור ורקמת שד.
בייעוץ לניתוח זה יש להקדיש זמן מיוחד לדיון על הצלקות שתשארנה לאחר הניתוח. מקומן וצורתן וכן לתאום בין המנותחת למנתח על גודל החזה לאחר הניתוח.
הקטנת שדיים היא אחד מהניתוחים עם שביעות רצון גבוהה במיוחד מצד המנותחות. מכיוון שהוא פותר בעיות רפואיות ואסתטיות כאחד. השיפור במראה השדיים מלווה בהקלה בכאבי הגב. כמו בן בפתיחות רבה לפעילות יום-יומית חדשה ומשוחררת. כל אלה הופכים את ניתוח זה לאחד הפופולאריים ביותר במרפאתנו.

ייעוץ לפני הניתוח:

ככלל, אנו מקפידים על קיום מספר ייעוצים לפני הניתוח. כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.
בייעוץ לפני הניתוח, המנתח יבדוק את מבנה בית החזה, צורת השדיים ומבנה הרקמות. בנוסף, נבדוק את איכות העור, מידת הנפילה של השדיים ומיקום הפטמה והעטרה.

לאחר מכן, נציע את תוכנית הניתוח המומלצת. נפרט את שלבי הניתוח ומיקום הצלקות. נסביר על הסיבוכים האפשריים ונפרט על תקופת ההחלמה. בייעוץ האחרון שלפני הניתוח נערוך את הבדיקות הרפואיות המתאימות. נבצע צילומים ונעביר את ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.

בנוסף, אנו ממליצים לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה על- מנת להתרשם מתוצאות הניתוח ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.

הקטנת חזה

הניתוח:

ניתוח הקטנת חזה מבוצע בחדר ניתוח, בהרדמה כללית ואורך 2-3 שעות. בניתוח ממוקמות הפטמה והעטרה במיקום גבוה יותר ומורחקות רקמות עור ושד.

הצלקות שתשארנה תהיינה סביב העטרה ובקו ישר מהעטרה מטה כלפי הקפל התת שדי. הצלקות בדרך כלל עדינות ודקות ומטשטשות עם הזמן. אולם, ישנן מנותחות להן תשארנה צלקות בולטות יותר. תוך כדי הניתוח מורמים השדיים הנפולים ומתוקנת אסימטריה בין השדיים במידה והיא קיימת.
בסיום הניתוח נחבש אזור השדיים. בדרך כלל עם נקזים, לניקוז הפרשות והמנותחת מועברת לחדר מנוחה.

לאחר הניתוח:

המנותחת תשהה בבית החולים למשך הלילה.
למחרת מוחלפת החבישה והנקזים בדרל כלל נשלפים. ניתוח הקטנת חזה אינו נחשב לכואב במיוחד. לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות יום-יומית מתונה כעבור יומיים. לעבודה אפשר לחזור כעבור כשבוע.
במהלך השבועות הראשונים תוזמן המנותחת למרפאה לביקורות תכופות. במהלכן ייבדק אזור הניתוח ויינתן פיתרון לבעיות במידה ויהיו. את תוצאות הניתוח ניתן להעריך לאחר כחצי שנה. בניתוח הקטנת חזה שביעות הרצון גבוהה במיוחד מכיוון שניתוח מוצלח נותן שיפור ניכר במראה, הקלה בכאבים ושינוי ניכר באורחות החיים.

לפרטים נוספים אודות ניתוח הקטנת חזה או לקביעת פגישת ייעוץ בנושא,
השאירי פרטייך מטה ונחזור אלייך לתיאום:

Scroll to Top
גלילה למעלה
× לתיאום פגישת ייעוץ