הרמת מצח וגבות

מטרת ניתוח הרמת מצח וגבות הינה ריענון מראה השליש העליון של הפנים.
בניתוח זה אנו מחזירים את הגבות למיקומן מעל לארובת העין. בטכניקה אחרת ושונה של הרמת המצח, ביכולתנו לשפר את קמטי המצח ומיקום קו השיער.

בדרך- כלל משולבים ניתוחים אלו עם ניתוחים אחרים בפנים. במיוחד עם ניתוחי עפעפיים ומתיחת פנים. בכל בדיקת אזור העיניים אנו בודקים את מראה העפעפיים, הגבות, קו השיער והיחס ביניהם. במידת הצורך מטפלים בכל אחד ממרכיבים אלה.

בשנים האחרונות תפס הטיפול בזריקות בוטולניים- טוקסין (בוטוקס, דיספורט) מקום נכבד בשיפור מראה הגבות והמצח.

היום, ביכולתנו להציע למטופלים גם אופציה שאיננה ניתוחית לשיפור מראה המצח והגבות.

ייעוץ לפני הניתוח

ככלל אנו מקפידים על קיום מספר פגישות ייעוץ לפני הניתוח. כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.

בייעוץ יבדוק המנתח את מיקום ומרקם העפעפיים. את מיקום הגבות, את קמטי ההבעה במצח, בין הגבות ואת קו השיער. לאחר מכן נציע את הניתוח המתאים שישיג את התוצאות הרצויות. נציג גם את שלבי הניתוח והסיבוכים האפשריים.

בייעוץ האחרון שלפני הניתוח נערכות הבדיקות הרפואיות המתאימות. נעשים צילומים וניתנות ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.

אנו ממליצים לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה על- מנת להתרשם מתוצאות ניתוח הרמת מצח / גבות ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.

הרמת מצח וגבות

הניתוח

הניתוח מבוצע בבית- חולים, בד"כ בהרדמה כללית אך ניתן לבצע גם בהרדמה מקומית. הניתוח אורך כשעה עד שעה וחצי. קיימות מספר אפשרויות לביצוע ניתוחי הגבות והמצח. ניתן לבצע הרמת גבות דרך חתך קצר בתוך השיער. ניתן גם לבצע הרמת גבות גם דרך חתך של ניתוח עפעפיים עליונים.
ניתוח מצח יכול להתבצע על ידי חתך רוחבי לכל רוחב המצח בתוך השיער או ממש בגבול השיער. כמו כן, קיימת טכניקה אנדוסקופית בה נעשים חתכים קטנים בתוך השיער. דרכם אנו מטפלים בשרירי ההבעה וצניחת העור.

העיקרון בכל הטכניקות הנ"ל היא הפרדת עור המצח, שחרור הלגמנטים המחברים את העור לקרקפת, מתיחת העור וחיתוך עודפי העור. הצלקות בכל הטכניקות הן עדינות ויפות וכמעט ואינן נראות לאחר מספר שבועות.

לאחר הניתוח

המנותחת שוהה מספר שעות בחדר מנוחת ומטופלת בקומפרסים קרים. לאחר מספר שעות תוכל להשתחרר לביתה.
תקופת ההחלמה נמשכת מספר ימים ואיננה מתאפיינת בכאב. אלא רק בשטפי דם ונפיחות.
בדרך כלל משולבים ניתוחים אלו בטיפולים אחרים כך שמירב תשומת הלב בהחלמה נתונה דווקא לטיפולים אלו.
בשנים האחרונות תפס הבוטוקס מקום מרכזי בטיפול במצח ובגבות. לרבות כטיפול במיקום גבות נמוך או קמטים. המטופלות שעברו ניתוח זה מדווחות על שביעות רצון גבוהה. הן מרוצות בדרך כלל ממצב הצלקות ומאושרות ממראה צעיר ורענן יותר.

לפרטים נוספים אודות ניתוחי הרמת מצח וגבות או לקביעת פגישת ייעוץ בנושא,
השאירי פרטייך מטה ונחזור אלייך לתיאום:

Scroll to Top
× לתיאום פגישת ייעוץ