מתיחת פנים וצוואר

ניתוח מתיחת פנים וצוואר מיועד לשפר ולתקן את השפעת השנים והסביבה על מראה הפנים.
הזמן החולף משאיר את רישומו על הפנים. נוספים קמטים עמוקים והרקמה התת עורית נספגת. העור מאבד מגמישותו ונראים עודפי עור בצוואר ובלסתות. המטופלת חשה כי היא נראית "מבוגרת יותר" מגילה ומהרגשתה.
הגורמים התורמים למראה זה, הינם השפעה גנטית, חשיפה לשמש, עישון וכו'.

בניתוח אנו מחזירים את הרקמות למקומן הקודם. כלומר, מותחים את שרירי הפנים הנפולים ומשיבים את העור למיקומו תוך כדי הקפדה על מראה טבעי. אנו נמנעים ממראה בובתי ו"מנותח".
ניתן לשלב ניתוח מסוג זה עם פרוצדורות אחרות בפנים כדוגמת ניתוח עפעפיים, מצח,קילוף עור הפנים, הזרקות חומרי מילוי ושאיבת שומן מהצוואר. כל אלה כמובן בהתאם למצב הפנים ולרצונה של המנותחת.
בנוסף, אנו ממליצים על המשך בטיפולים קוסמטיים משלימים. טיפולים הניתנים ע"י הרופא המנתח וקוסמטיקאית רפואית על מנת לשמר את תוצאות הניתוח.

ייעוץ לפני הניתוח

ככלל, אנו מקפידים על קיום מספר פגישות ייעוץ לפני הניתוח. כך שכל הבדיקות תערכנה והשאלות תשאלנה בתשומת לב.
בפגישות אלו המנותחת תתאר את רצונותיה השונים. המנתח יבדוק את הפנים: את מבנה הפנים, מרקם העור, עודפי שומן ועור ומיקום הקמטים. הרופאיתאר את הניתוח המתוכנן שישיג את התוצאה הרצויה. הוא יסביר אודות הטיפולים המשלימים לניתוח. בנוסף, הרופא יפרט אודות שלבי הניתוח, הסיבוכים האפשריים ומהלך הניתוח.
בייעוץ האחרון שלפני הניתוח, אנו עורכים את הבדיקות הרפואיות המתאימות. אנו מבצעים צילומים ומעבירים את ההוראות האחרונות לקראת הניתוח.
אנו ממליצים בחום לכל מנותחת להיפגש עם מנותחות קודמות של המרפאה. זאת על מנת להתרשם מתוצאות הניתוח ולשמוע חוויות והערות ממקור ראשון.

הניתוח

ניתוח מתיחת פנים וצוואר מבוצע בבית חולים בהרדמה כללית ואורך כ- 3-4 שעות.
בניתוח הקלאסי, החתכים עוברים בשיער הרקה, בקדמת האוזן ומאחוריה ולעיתים גם בתוך שיער הקרקפת האחורית. המנתח מפריד את עור הפנים, מותח את השרירים הרפויים ומסלק את עודפי העור. הצלקות הנשארות עדינות וכמעט ואינן נראות.
כאמור, ניתן לשלב בניתוח מתיחת פנים וצוואר גם ניתוחי עפעפיים ומצח כמו גם קילופי עור והזרקת חומרי מילוי לקמטי הפנים.

ניתוח מתיחת פנים

לאחר הניתוח

המנותחת שוהה בחדר מנוחה בלילה שלאחר הניתוח ומשתחררת לביתה בדרך כלל ללא נקזים.
תקופת ההחלמה נמשכת כ-10 ימים במהלכם נספגים שטפי הדם, הנפיחות שלאחר הניתוח יורדת והמנותחת שבה אט-אט למסלול חייה. תקופה זו איננה מאופיינת בכאב, אלא יותר בחוסר נוחות.
אנו מקפידים על ביקורות תכופות וקשר טלפוני יום-יומי עם המנותחת.

ניתוח מתיחת פנים וצוואר בשילוב הטיפולים המשלימים נותן למנותחת מראה צעיר ורענן יותר.
אנו שואפים כי התוצאה תהיה טבעית, תשמור על מראה הפנים שלפני הניתוח ותימנע ממראה "מנותח". מניסיוננו נשים שעברו ניתוח זה שמחות על החלטתן ומרוצות מאוד מתוצאות הניתוח.

לפרטים נוספים אודות ניתוחי מתיחת פנים וצוואר או לקביעת פגישת ייעוץ בנושא,
השאירי פרטייך מטה ונחזור אלייך לתיאום:

Scroll to Top
גלילה למעלה
× לתיאום פגישת ייעוץ